MÖBLER / Bord / Skrivbord 7394017
nr 739 4017
Skrivbord
Jugend, längd: 90, djup: 60, höjd: 115
Kondition: slitage, fuktskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:24:01
5/2 10:46:35
750 kr
6/2 15:35:36
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.